ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΓΚΡΙΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΕΚΔΡΟΜΗΣ:

17-20/3/2017 ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ

Η επιτροπή αφού εξέτασε αναλυτικά τις προσφορές  βάσει της προκήρυξης και των όρων που περιλαμβάνει αποφάσισε ομόφωνα τα εξής:

1. Θέτει εκτός συζήτησης την προσφορά του τουριστικού γραφείου «Alkyonis» γιατί η προσφερόμενη ημερομηνία πραγματοποίησης της εκδρομής είναι άλλη από την αναγραφόμενη ημερομηνία της προκήρυξης (αντί 17-20/3/2017 προτείνεται 16-19/3/2017)
  2. Απορρίπτει την προτεινόμενη από το γραφείο τουρισμού «Manessis» πρόταση : Astoria Capsis hotel και Asterion hotel με κόστος 180 ?/μαθητή επειδή το δεύτερο ξενοδοχείο βρίσκεται εκτός της πόλης των Χανίων, που ζητούσε η προκήρυξη.
  3. Επιλέγει ως οικονομικότερη προσφορά για την πραγματοποίηση της εκδρομής την πρόταση του τουριστικού γραφείου «Manessis travel» με τα ξενοδοχεία Astoria Capsis hotel στο Ηράκλειο, Arcadi hotel στα Χανιά με τιμή 183?/μαθητή και όλες τις προσφορές που αναγράφονται αναλυτικά στην πρόταση του παραπάνω γραφείου.

Η Επιτροπή (ακολουθούν υπογραφές)

Αναυτικά οι προσφορές