Με την ανακοίνωση των βαθμολογιών  εισαγωγής στην τριτοβάθμια εκπαίδευση  μια πορεία σχολικού βίου στέφθηκε για τους περισσότερους μαθητές από εσάς με επιτυχία.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος διδασκόντων  σας  συγχαίρουν θερμά  όχι μόνο για την προσπάθειά σας   και  τον υπεύθυνο τρόπο με τον οποίο ανταποκριθήκατε στην όλη διαδικασία  αλλά και τους γονείς σας που στάθηκαν δίπλα σας σε όλον αυτόν τον αγώνα.

Για κάποιους, ο στόχος επετεύχθη. Το όνειρο αρχίζει να γίνεται πραγματικότητα. Για κάποιους άλλους, θα απαιτηθεί μια ακόμα προσπάθεια ή  μια εναλλακτική διαδρομή. Τίποτα άλλωστε δεν τελειώνει εδώ. Για όλες και όλους όμως, ισχύει το ότι όσο περισσότερο προσπαθείς, τόσα περισσότερα μπορείς να πετύχεις.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ  ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!