ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ

Την Δευτέρα 14/9/2020 τα λεωφορεία θα ξεκινήσουν στις 10.00 πμ από το ΚΤΕΛ για την μετάβαση των μαθητών στο σχολείο. Οι μαθητές υποχρεωτικά θα πρέπει στο λεωφορείο να φορούν μάσκα. Το σχολείο κατόπιν νεώτερης εγκυκλίου θα είναι ανοικτό από τις 8.15 για την υποδοχή των μαθητών που μπορούν να προσέλθουν με δικό τους μέσο μεταφοράς.

Ο Αγιασμός θα πραγματοποιηθεί στις 12.00 μ.μ. Θα προηγηθεί η είσοδος των μαθητών στις αίθουσες προκειμένου οι μαθητές να επικαιροποιήσουν στοιχεία επικοινωνίας-μετάβασης και ομάδων προσανατολισμού και να ενημερωθούν για τον τρόπο λειτουργίας του σχολείου λόγω COVID 19.

Είναι επιβεβλημένη η προσέλευση όλων των μαθητών.

Σας ευχόμαστε ολόψυχα καλή σχολική χρονιά

Δώρα Μπογιατζιάν

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η