Το πρόγραμμα προσέλευσης των μαθητών-τριών από την επόμενη εβδομάδα καθορίζεται ως εξής:

ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ 18.05.2020 ΜΕΧΡΙ 22.05.2020 οι παρακάτω μαθητές θα προσέλθουν τις ημέρες ΔΕΥΤΕΡΑ – ΤΕΤΑΡΤΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. Την επόμενη εβδομάδα από  25.05.2020 ΜΕΧΡΙ 29.05.2020 οι ίδιοι μαθητές θα προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ -ΠΕΜΠΤΗ :

ΤΜΗΜΑ Α1 : ΑΠΟ ΑΓΚΑΖΑΡΙΑΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΤΜΗΜΑ Α2: ΑΠΟ ΔΡΙΒΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΤΜΗΜΑ Α3: ΑΠΟ ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥΣΚΑΪ
ΤΜΗΜΑ Α4: ΑΠΟ ΚΑΒΟΥΡΓΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ

ΤΜΗΜΑ Β1: ΑΠΟ ΑΓΚΟΛΛΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ Β2: ΑΠΟ ΖΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΜΑ
ΤΜΗΜΑ Β3: ΑΠΟ ΚΩΤΣΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΤΕΛΓΚΑΝΤΟ
ΤΜΗΜΑ Β4: ΑΠΟ ΡΟΥΣΤΕΜΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΖΟΧΑΤΖΗ

ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ 18.05.2020 ΜΕΧΡΙ 22.05.2020 οι παρακάτω μαθητές θα προσέλθουν τις ημέρες ΤΡΙΤΗ -ΠΕΜΠΤΗ Την επόμενη εβδομάδα από  25.05.2020 ΜΕΧΡΙ 29.05.2020 οι ίδιοι μαθητές θα προσέλθουν τις ημέρες  ΔΕΥΤΕΡΑ – ΤΕΤΑΡΤΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.:

ΤΜΗΜΑ Α1 : ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΔΟΣΣΑΡΑΣ
ΤΜΗΜΑ Α2: ΑΠΟ ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΜΗΜΑ Α3: ΑΠΟ ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΡΑΠΤΗΣ
ΤΜΗΜΑ Α4: ΑΠΟ ΤΑΣΙΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΧΑΤΟΥΠΗΣ

ΤΜΗΜΑ Β1: ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΔΡΙΤΣΑ
ΤΜΗΜΑ Β2: ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ
ΤΜΗΜΑ Β3: ΑΠΟ ΠΑΒΕΛ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΡΙΦΤΗ
ΤΜΗΜΑ Β4: ΑΠΟ ΤΣΩΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΧΑΤΖΙΔΗΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ

ΡΥΘΜΙΣΗ ΑΠΟΥΣΙΩΝ

Οι απουσίες των μαθητών/τριών, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν μετά την επαναλειτουργία των σχολικών μονάδων, τη Δευτέρα 11η Μαΐου 2020 για την Γ΄ Λυκείου και τη Δευτέρα 18η Μαΐου 2020 για τα Γυμνάσια και την Α΄ και Β΄ Λυκείου, δεν θα ληφθούν υπόψη για τον χαρακτηρισμό της φοίτησής τους, εφόσον ο γονέας ή κηδεμόνας τους, ή οι ίδιοι/ες εάν είναι ενήλικοι/ες,
υποβάλουν υπεύθυνη δήλωση, ότι ο/η μαθητής/τρια  ανήκει σε ομάδα αυξημένου κινδύνου για νόσηση από COVID-19 ή
έχουν α?τομο στο οικογενειακο? τους περιβα?λλον που ανη?κει σε ομα?δα αυξημε?νου κινδυ?νου για νο?σηση απο? COVID-19 η? η?δη νοσει?». Δείγμα της δήλωσης μπορείτε να βρείτε εδώ και να τη προσκομίσετε στο σχολείο.